Konkurs na stanowisko Asystenta w Katedrze i Zakładzie Technologii Leków i Biotechnologii Farmaceutycznej

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ogłosił konkurs na stanowisko  Asystenta w Katedrze i Zakładzie Technologii Leków i Biotechnologii Farmaceutycznej.

Treść ogłoszenia dostępna jest na stronie:

Spodziewamy się, że osoba zatrudniona na stanowisku będzie prowadziła prace naukowe w kierunku chemia medyczna. Potencjalne obszary badawcze obejmują m.in. projektowanie i syntezę inhibitorów interakcji białko-białko oraz związków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu chorób OUN.

Wszystkie osoby zainteresowane złożeniem dokumentacji konkursowej zachęcamy do kontaktu na adres email i/lub telefon podany w treści ogłoszenia. W celu omówienia obszarów badawczych i zapoznanie się z działalnością Katedry, prosimy o kontakt na adresy email: jturlo@wum.edu.pl oraz maciej.dawidowski@wum.edu.pl

Gorąco zachęcamy do kontaktu również osoby zainteresowane podjęciem studiów doktoranckich na Wydziale Farmaceutycznym WUM, w Katedrze i Zakładzie Technologii Leków i Biotechnologii Farmaceutycznej.