Badanie dotyczące przedsiębiorczości – prośba o zwrot pakietów do Biura Karier WUM

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

w tygodniu rozpoczynającym sesję część z Państwa zdecydowała się wziąć udział w badaniu dotyczącym przedsiębiorczości, prowadzonym przez Katarzynę Nowak - specjalistka ds. szkoleń i rozwoju zawodowego w Biurze Karier, na potrzeby pracy magisterskiej oraz jako wstępne rozpoznanie potrzeb studentów WUM w zakresie wspierania rozwoju w obszarze rozpoczynania własnej działalności biznesowej.

Bardzo prosimy o zwrot pakietów badawczych (komplet kwestionariuszy rozdawany był w kopertach) – zarówno tych wypełnionych, jak i nieuzupełnionych (w przypadku rezygnacji z udziału w badaniu, dysponuję ograniczoną liczbą arkuszy z Pracowni Testów Psychologicznych).

Kwestionariusze można zostawić w siedzibie Biura Karier – pok. 214 w Centrum Dydaktycznym, w godz. 8.00 – 16.00 lub na recepcji w Centrum Dydaktycznym – z oznaczeniem „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – Biuro Karier – KN”.

Przypominamy o możliwości uzyskania krótkiego komentarza do własnych wyników – należy wówczas oznaczyć pakiet pseudonimem (karteczka w kopercie lub same kwestionariusze). Studenci, którzy wzięli udział w badaniu już jakiś czas temu mogą odebrać wyniki od najbliższego piątku (elektronicznie lub osobiście – w wersji wydrukowanej).

Osoby, które nie miały jeszcze takiej możliwości, chciałyby wziąć udział w badaniu, a nie otrzymały kwestionariuszy, zapraszamy do kontaktu z Biurem Karier! Czekają tu gotowe pakiety. To też świetna okazja, by skorzystać z oferty Biura Karier.
Zapraszamy studentów trzech ostatnich lat studiów kierunków: lekarskiego, dietetyki i fizjoterapii (w przypadku studiów dwustopniowych, ostatni rok studiów I stopnia oraz dwa roczniki studiów II stopnia).