Office Hours - bezpłatne konsultacje

Fundusz inwestycyjny SpeedUp Group, zaprasza wszystkich twórców nowatorskich rozwiązań na Office Hours, które odbędzie się 30 sierpnia w Warszawie. 45cio minutowe spotkania sam na sam z ekspertami inwestycyjnymi dają możliwość omówienia projektu i otrzymania cennej informacji zwrotnej na jego temat. Przedstawiciele SpeedUp Group wysłuchają waszego pomysłu na biznes, wskażą jak zbudować model biznesowy, aby zaistnieć na rynku oraz opowiedzą jak wygląda proces inwestycyjny, czy też w jaki sposób wspierane są spółki portfelowe.


TERMIN I MIEJSCE:

30 sierpnia, Warszawa, Campus Warsaw.

Zainteresowani kontaktem i finansowaniem mogą przesłać formularz http://bit.ly/2uQHtgo  jak również przesłać swój projekt na adres funduszu: investments@speedupgroup.com

 

SpeedUp Group to fundusz venture capital inwestujący w innowacyjne pomysły już od najwcześniejszej fazy rozwoju. Jako beneficjent programu NCBR Bridge Alfa SpeedUp Group wspiera projekty badawczo rozwojowe z obszarów takich jak: medycyna, farmacja, rolnictwo, logistyka, energetyka, finanse, ubezpieczenia, handel i rozwiązania dla MŚP, wykorzystujących zagadnienia związane z ICT.

Autorzy koncepcji biznesowych współpracujący z funduszem otrzymują kompleksowe wsparcie doradcze prowadzące do przekształcenia pomysłu w firmę. Następnie, powstałe firmy uzyskują dostęp do rozwiązań infrastrukturalnych oraz wsparcie inwestycyjne pozwalające na ich zrównoważony rozwój.

Spotkania odbywać się będzie w zależności od potrzeby, w języku polskim lub angielskim.