Dzień Otwarty w Grupie Adamed - 30 listopada

Zapraszamy studentów II-IV roku Wydziału Farmaceutycznego, Wydziału Nauk o Zdrowiu i Wydziału Lekarskiego do udziału w Dniu Otwartym w Grupie Adamed.

Zobacz jak wygląda najnowocześniejsze w Polsce laboratorium R&D, poznaj pracowników i przekonaj się jak firma działa na codzień.

Spotkanie rozpoczyna się w siedzibie firmy w Warszawie przy ul. Karowej 31A.

PROGRAM:

09:30     Pharma Breakfast

Przywitanie, kronika Grupy Adamed, spotkanie z byłymi stażystami, a obecnymi pracownikami.

10:30     Przejazd do Pieńkowa

11:00     I grupa-zwiedzanie R&D, II grupa – mini warsztat pod hasłem „Uszyj sobie staż w GA”

12:00     II grupa-zwiedzanie R&D, I grupa – mini warsztat pod hasłem „Uszyj sobie staż w GA”

13:00     Lunch

13:30     Podsumowanie i zakończenie wydarzenia

13:45     Powrót do Warszawy

Liczba miejsc jest ograniczona!

Możliwość udziału w wydarzeniu będzie miało 15 studentów.

Informacja potwierdzająca wpisanie na listę uczestników będzie przekazana 27 listopada.

Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada.

ZAPISY: http://docs.google.com/forms/d/1xBeZnVKt2w1FtjJd4PQcMZBA-sglB7iSGru4xddEdIM

Dzień Otwarty GA373.72 KB