Szkolenie z asertywności 6-7.01.2018

Czy asertywności można się nauczyć? Tak!  Zrób pierwszy krok…

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy na temat asertywności oraz praca nad przekształcaniem własnych, nieefektywnych zachowań w kontaktach z innymi ludźmi.

06-07 styczeń 2018 r. (sobota – niedziela)

godz. 9.00-15.30

Zapraszamy każdego, kto chce nauczyć się „stanowczo, łagodnie, bez lęku” postępować w trudnych sytuacjach interpersonalnych, z szacunkiem dla siebie, z szacunkiem dla innych.

Jeśli masz trudności z odmawianiem, nie potrafisz mówić otwarcie o swoich potrzebach i oczekiwaniach, masz kłopot z obroną swoich praw w sytuacjach społecznych i osobistych, nie radzisz sobie z krytyką otoczenia, odczuwasz przymus spełniania oczekiwań innych ludzi, przerażają Cię w sytuacje konfliktowe, czujesz się wykorzystywany przez innych, borykasz się z niską samooceną i brakiem pewności siebie… – zapisz się już dziś!

Koszt: 160 zł. Jest to darowizna w całości przeznaczona na pomoc dla misji w Goroce (Papua Nowa Gwinea)

Miejsce: Warszawa – Bródno (przy parafii pw. św. s. Faustyny).

Prowadząca szkolenia: Monika Gregorczuk

Więcej informacji i zapisy:

www.kochajirobcochcesz.pl

e-mail: monika.gregorczuk@wp.pl. tel. 889 662 804