Konkurs o staż „Orion 100” w siedzibie Orion Corporation w Finlandii

Do udziału w konkursie firma zaprasza studentów IV i V roku takich kierunków jak: farmacja, biotechnologia, chemia, technologia chemiczna oraz inżynieria chemiczna. Zwycięzca odbędzie trzymiesięczny staż w dziale R&D w siedzibie firmy w Espoo w Finlandii.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę konkursową na jeden z poniższych tematów:

• The role of knowledge management in a development of new drugs - main challenges and limitations.

• Biosimilars - usage and role in the new future therapies – opportunities, threats, perspectives.

Zgłoszenie w języku angielskim zawierające pracę konkursową wraz z CV i listem motywacyjnym należy przesyłać do 16 lutego 2018 r. na adres staz2018@orionpharma.info.pl

Autorzy trzech najlepszych prac zostaną zaproszeni do udziału w finale konkursu.

Zwycięzca konkursu odbędzie staż latem 2018 r. Dokładny termin i program pobytu zostaną ustalone pomiędzy organizatorem a przyszłym stażystą.

orion_plakat_ogloszenie_stazu_dla_studentow.jpg790.25 KB