Budowanie profesjonalnego wizerunku w mediach społecznościowych - 16 stycznia

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu Budowanie profesjonalnego wizerunku w mediach społecznościowych, czyli o tym, jak efektywnie zarządzać swoimi kontami w mediach społecznościowych, aby pomogły, a nie przeszkodziły w znalezieniu pracy.

W programie:

media społecznościowe a rynek pracy

employer branding vs. employee branding

portale społecznościowe wykorzystywane podczas procesów rekrutacyjnych

sposoby pozyskiwania kandydatów aktywnych i pasywnych

tworzenie profilu w serwisie Linkedin

budowanie bazy kontaktów i kreowanie swojego wizerunku w mediach społecznościowych

Facebook – jakie informacje o kandydatach są weryfikowane przez rekruterów?

Spotkanie poprowadzą eksperci z Grupy Twoja Kariera, wydawcy portalu Pharma Careers:

Anna Gadomska - absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego, specjalizująca się w języku biznesu i przygotowująca kursantów do rozmów o pracę w języku angielskim. Dyrektor zarządzający w Grupie Twoja Kariera skupiającej cztery portale rekrutacyjne oraz firmę szkoleniową oferującą szkolenia specjalistyczne. Wieloletni doradca metodyczny wydawnictwa Pearson, w którym prowadziła warsztaty i szkolenia dla nauczycieli oraz studentów, współpracując z uczelniami w całej Polsce.

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Biznesu oraz kierunku Key Account Manager na Uniwersytecie Ekonomicznym

w Katowicach. Entuzjastka rozwoju pracowników w ramach organizacji.

Elwira Modrzewska - absolwentka psychologii Uniwersytetu Śląskiego specjalizująca się w psychologii pracy i organizacji oraz psychologii sądowej. Specjalista ds. rekrutacji w Grupie Twoja Kariera, współpracująca z działami kadr oraz agencjami rekrutacyjnymi, a także wspierająca kandydatów zainteresowanych znalezieniem pracy.

Wolontariuszka pracująca z dziećmi, interesująca się kulturą organizacji.

TERMIN I MIEJSCE:
16 stycznia, godz. 15:30-17:30, Centrum Biblioteczno-Informacyjne, s. 206

Zapisy na spotkanie do 14 stycznia: