Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds

Program realizowany przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta oraz Stowarzyszenie TOP 500 Innovators skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej. Dla uczestników przewidziany jest mentoring indywidualny, szkolenia z rozwijania kompetencji interpersonalnych oraz praca grupowa przy projekcie “Team Project” nad rozwiązaniem problemów społecznych (innowacje społeczne).

8 stycznia rozpoczął się nabór do tegorocznej edycji. W ramach Programu TopMinds mentorzy - absolwenci Programu Fulbrighta oraz Programu MNiSW Top 500 Innovators - będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Inicjatywa finansowana jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "DIALOG" na lata 2017 - 2019.

Program wspierają: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasada USA w Warszawie oraz Collegium Wratislaviense i Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o inicjatywie znajdują się na stronie internetowej topminds.pl oraz facebooku.

Etapy projektu Topminds.jpg190.31 KB