Ambasador Medycznych Targów Pracy i Praktyk

Biuro Karier WUM poszukuje studentów, którzy chcieliby wesprzeć promocję wydarzenia w środowisku akademickim w okresie 26 marca – 25 kwietnia 2018. Szacowany czas działań to 15-20 godzin.

Medyczne Targi Pracy i Praktyk – wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce w Centrum Dydaktycznym WUM w dniu 25.04.2018. Formułę wydarzenia wzbogacamy o Strefę Kół Naukowych i Organizacji Studenckich. W programie również Strefa Doradcza (wykonanie zdjęcia do CV, konsultacje dokumentów aplikacyjnych, doradztwo w zakresie przedsiębiorczości).

Zadania Ambasadora:

- zapoznanie się z profilem działalności, ofertami rekrutacyjnymi wybranych wystawców w celu precyzyjnego dotarcia z informacją do studentów

- promowanie wydarzenia na wybranym wydziale WUM

- aktywność promocyjna w mediach społecznościowych (m.in. tworzenie postów i komentowanie)

- promocja bezpośrednia poprzez dystrybucję ulotek i rozmowy ze studentami (zarówno przed wydarzeniem, jak i podczas Targów)

Oferujemy:

- nagrodę specjalną sponsorowaną przez Partnerów wydarzenia o wartości kilkuset złotych

- spersonalizowane podziękowanie od Biura Karier WUM w formie zaświadczenia

Pytania i zgłoszenia należy kierować do Biura Karier osobiście, e-mailowo biurokarier@wum.edu.pl lub telefonicznie (22) 57 20 909. Osoby zainteresowane prosimy o udzielenie odpowiedzi na pytania:

1. Którzy pracodawcy są pożądani przez studentów Twojego wydziału/ kierunku? (Jeśli jeszcze nie mamy ich na liście kontaktów to z pewnością ich dołączymy)

2. W jaki sposób będziesz promować wydarzenie? Podziel się swoimi pomysłami.

Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego.