Bezpłatne konsultacje dotyczące zakładania działalności gospodarczej - 20 marca.Zapisy zakończone

Zachęcamy studentów i absolwentów WUM do skorzystania z bezpłatnej, godzinnej konsultacji z doradcą biznesowym, Łukaszem Dudkiem. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się m.in.:

  • jak przygotować się do założenia działalności gospodarczej oraz jej rejestracji
  • jak prowadzić negocjacje warunków zatrudnienia i porównania możliwych jego form (etat, umowy cywilnoprawne, kontrakt)
  • jak wybrać optymalną formę prawną i formę opodatkowania działalności gospodarczej
Zapisz się na spotkanie!
 
W konsultacji weźmie udział pierwsze 3 osoby, które zgłoszą się przy pomocy formularza:
 
 
 
MIEJSCE: Centrum Dydaktyczne, pok.215

TERMIN: 20 marca; godz.17:00-20:00

 

Łukasz Dudek – absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Pierwsze kroki w biznesie stawiał już w wieku 14 lat. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta i zarządzaniu zbierał wśród liderów branż gastronomicznej, finansowej, produkcyjnej i usługowej. Pasjonat kreowania biznesu i zarządzania relacjami. Założyciel i CEO Evolvere.

 

EVOLVERE Business Solutions – mając świadomość, jak dużym wyzwaniem jest prowadzenie firmy, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym przedsiębiorcy otrzymają wszechstronne wsparcie. EVOLVERE oferuje szeroki wachlarz usług dla biznesu. Pomagamy naszym klientom tworzyć i ulepszać ich przedsiębiorstwa, zapewniając pełne wsparcie, jako lojalny partner w interesach. Oferujemy kompleksowe doradztwo biznesowe, pełną obsługę księgową i ubezpieczeniową oraz pomoc w negocjacjach z kontrahentami. Pomagamy uzyskać finansowanie, tworzymy i wdrażamy standardy obsługi klienta, a także przeprowadzamy szkolenia dla pracodawców i pracowników. Mamy doświadczenie w obsłudze firm z branży medycznej oraz wspieraniu pracowników kontraktowych w rejestracji oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.