Granty i stypendia naukowe SIERPIEŃ 2019

Najnowsze oferty grantów i stypendiów dostępne są na stronach:

Doradztwo i Coaching Kariery wakacje 2019

Biuro Karier WUM jest czynne przez cały rok. W wolnym czasie pomyśl o swoich wyborach i umiejętnościach zawodowych. Zrobisz to pod okiem profesjonalistek i przy wsparciu elektronicznych narzędzi na sesjach doradztwa i coachingu kariery. Wiedza. Świadomość. Wzrost. Zadowolenie.

Zgłoś się przez FORMULARZ

Warsztaty WYKREUJ SIĘ !

Zapraszamy studentów dwóch ostatnich lat studiów licencjackich i magisterskich na warsztaty w ramach projektu WUM AID: Jak się wyróżnić i stworzyć profesjonalny profil zawodowy.

Granty i stypendia naukowe LIPIEC 2019 r.

Najnowsze oferty grantów i stypendiów dostępne są na stronach:

Jak Wzmocnić Poczucie Własnej Wartości ?

Towarzystwo Pomocy Młodzieży zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie psychoedukacyjnym.

Sobota 13 lipca 2019  w godzinach 9-17.

4 benefity, które warto negocjować z pracodawcą

Pod pojęciem: negocjowanie warunków zatrudnienia kryje się nie tylko możliwość zwiększenia wynagrodzenia. Systemy bonusowe, praca zdalna, a także dostęp do prywatnej opieki medycznej – to tylko przykładowe benefity, które warto wziąć pod uwagę podczas rozmowy z pracodawcą.
Hasło „negocjowanie warunków pracy” zwykle kojarzy się kandydatom wyłącznie z wynagrodzeniem.

Jak pokazuje raport Pracuj.pl „Pensja, zadania, szef, czyli co uszczęśliwia Polaków w pracy”, ponad połowa ankietowanych osób stwierdziła, że chętnie zmieniłaby pracę, gdyby otrzymała propozycję większego wynagrodzenia. Co trzeci ankietowany (39%) deklaruje, że ważny jest dla niego rozwój zawodowy. Co jeszcze warto negocjować oprócz wynagrodzenia?

Online Career Fair

❗️Kandydaci z Polski są niedostatecznie reprezentowani w strukturach unijnych!

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP informuje, że
28 maja, w godzinach 16:00 – 20:00, Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) organizuje Online Career Fair.

Staże w Europejskim Urzędzie ds. Bezpieczeństwa Żywności

EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) zaprasza do udziału w webinarze dotyczącym możliwości odbywania staży w organizacji. Oferta staży adresowana jest szczególnie do młodych absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych rocznym okresem pracy w siedzibie EFSA w Parmie.

Staże w ramach Akademii Servier

Rekrutacja na staże w ramach AKADEMII SERVIER zbliża się wielkimi krokami!

Zapraszamy Studentki i Studentów WUM różnych kierunków!!!
Czekają możliwości poznania innowacji oraz działanie w profesjonalnym zespole,
a także fajna atmosfera w pracy.
Zgłaszajcie się! Do odważnych świat należy :)

Zaproszenie do udziału w projekcie „Aktywny Absolwent” realizowanym przez Instytut Tyflologiczny PZN.

Jesteś studentem lub absolwentem? Szukasz pracy? My możemy Ci pomóc! Zapraszamy do udziału w projekcie „Aktywny Absolwent”.

Projekt skierowany jest do osób, które spełniają łącznie poniższe warunki:

•posiadają orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności wzrokowej,

•są studentami ostatniego roku lub absolwentami uczelni wyższych w ostatnich pięciu latach,  (wszelkiego rodzaju studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, magisterskie)

•są mieszkańcami woj. mazowieckiego.