Webinar "Jak rozmawiać z osobą w kryzysie?" - MedSessions

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu MedSessions. Tym razem tematyka komunikacji i radzenia sobie w sytuacji kryzysu, czyli biorąc pod uwagę okoliczności w jakich żyjemy od niemal roku, dotycząca w większym lub mniejszym stopniu każdego.
Spotkanie przygotowane zostało przez specjalistów z Centrum Terapii DIALOG z myślą o studentach i absolwentach kierunku lekarkiego. Mogą z niego jednak skorzystać również osoby z innych kierunków. Dzięki przekazanym wskazówkom zadbasz lepiej o siebie i o innych!

Webinar dotyczący badań klinicznych - AstraZeneca

Link do rejestracji poprzez LinkedIn

Link do rejestracji poprzez stronę AstraZeneca.pl

Cykl spotkań „Odkryj nieodkryte – ścieżki kariery w AstraZeneca Pharma Poland”

Zapraszamy do udziału w webinarach, z których mogą skorzystać zainteresowani studenci i absolwenci.

Webinar „Praktyczne aspekty opieki nad pacjentem z chorobami dróg oddechowych”

Zapraszamy studentów i absolwentów farmacji na webinar pt. „Praktyczne aspekty opieki nad pacjentem z chorobami dróg oddechowych”, który poprowadzą Specjalistki ds. Farmaceutycznych pracujące na co dzień w aptekach franczyzowych Dr.Max. Podczas warsztatu zdobędziesz wiedzę praktyczną do wykorzystania w pracy za pierwszym stołem m.in. odnośnie obsługi inhalatorów, porad dla pacjentów stosujących leki wziewne itp.