Dotychczasowe spotkania z pracodawcami

Dołącz do zespołu analityków CBA zajmujących się sektorem ochrony zdrowia! Spotkanie - 6.03.2019

Funkcjonariusze CBA przedstawili niestandardowe możliwości rozwoju zawodowego dla kierunków medycznych.

Jak się zgłosić?

Procedura rekrutacyjna w CBA

Poznaj możliwości pracy w branży farmaceutycznej – 27.02.2019

Spotkanie z przedstawicielami międzynarodowej firmy farmaceutycznej Boehringer Ingelheim oraz wykład gościa specjalnego dr n. farm. Magdalena Stolarczyk – założycielki bloga Farmaceuta radzi!

Wydarzenie było zorganizowane przez Biuro Karier WUM oraz Samorząd Studentów Wydziału Farmaceutycznego WUM.

Informacje rekrutacyjne

Spotkanie informacyjne "Moja szyjka, nie mój rak" – 19.12.2018

Organizowane wraz ze Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych WUM, Samorządem Studentów Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej oraz firmą ALAB Laboratoria. Wykład poprowadził Specjalista firmy ALAB Laboratoria Pan Łukasz Fraszka.

Sprawdź aktualne oferty pracy w ALAB Laboratoria.

---

Szkolenie Data management w badaniach klinicznych i pharmacovigilance – 11.12.2018

Dowiedz się wiecej o pracy w Dziale Data Management Center firmy MSD.

Sprawdź aktualne oferty pracy w MSD.

Szkolenie prowadzone przez Magistrów Farmacji Aptek GEMINI - 4.12.2018

Sprawdź aktualne oferty pracy w firmie Apteki Gemini.

Spotkanie z Poradnią Dietetyczną Mój Dietetyk - 19.11.2018

Panie Aleksandra Gardynecka – Manager ds. marketingu i Patrycja Pawlikowska – Dietetyk, mówiły o nadwrażliwości i nietolerancji pokarmowej oraz o tym, jak wygląda codzienna praca dietetyka i od czego warto zacząć otwierając własny gabinet. Skontaktuj się z firmą Mój Dietetyk.

Praca w branży Fitness & Wellness! Spotkanie dla studentów WUM - 25.10.2018

Uczestnicy dowiedzieli się jak wykorzystać i pogodzić pasję z wykształceniem. Specjaliści z Fit Adept przybliżyli tajniki branży Fitness i Wellness. Aplikuj do pracy w Fit Adept.