Pracownicy Biura

   
Dorota Siedliska

Dorota Siedliska

Specjalistka ds. doradztwa psychologicznego i zawodowego
Doradczyni w karierze

więcej

 

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uczestniczka szkoleń z zakresu doradztwa zawodowego i metod rekrutacyjnych m.in. Assessment Center. Ponadto odbyła szkolenia psychologiczne dotyczące Racjonalnej Terapii Zachowania, komunikacji w zespołach pracowniczych oraz stosowania testów do diagnozy potencjału zawodowego. Certyfikowana konsultantka w zakresie narzędzia Profilowanie Osobowości Zawodowej - Insightful Profiler (iP121) firmy Advisio. Uczestniczka Studium Zawodowego Coacha Biznesu.

W Biurze Karier WUM prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne i zawodowe. Dla studentów będących na dwóch ostatnich latach oferuje „Doradztwo w karierze” w ramach projektu WUM AID. Zajmuje się diagnozą potencjału zawodowego, poszukiwaniem możliwości do rozwoju oraz wprowadzaniem pozytywnych zmian w życiu osobistym i zawodowym. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu psychologii pracy i psychologii zdrowia.

Pasjonuje się jogą oraz neuropsychologią w kontekście radzenia sobie ze stresem i poprawą kondycji psychicznej.

Kontakt: dorota.siedliska@wum.edu.pl

Magdalena Fudała

Magdalena Fudała

Starsza specjalistka ds. szkoleń i rozwoju zawodowego
Doradczyni w karierze | Coach

wiecej

 

Absolwentka Studiów podyplomowych Pomoc psychologiczna w medycynie na WUM, studiów magisterskich z psychologii na UKSW oraz Programu Rozwoju Trenera Klubu Myśli Społecznej Inicjatywy. Certyfikowany partner firmy Advisio w zakresie systemu diagnostycznego Insightful Profiler (iP121). Ukończyła liczne szkolenia dotyczące stosowania testów psychologicznych organizowane przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Studium Zawodowego Coacha Biznesu.

W Biurze Karier WUM prowadzi konsultacje psychologiczne, zawodowe oraz coaching. Dla studentów będących na dwóch ostatnich latach oferuje „Doradztwo w karierze” w ramach projektu WUM AID. Realizowała warsztaty rozwijające umiejętności interpersonalne m.in. Komunikacja w zespole medycznym i z pacjentem oraz szkolenia dotyczące rynku pracy. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji Medycznych Targów Pracy i Praktyk oraz innych wydarzeń z obszaru employer brandingu.

Miłośniczka zdrowego stylu życia, jogi i górskich wędrówek.

Kontakt: magdalena.fudala@wum.edu.pl

Katarzyna Nowak

Katarzyna Nowak

Starsza specjalistka ds. szkoleń i rozwoju zawodowego
Doradczyni w karierze | Coach

więcej

 

Magister socjologii w zakresie stosowanych nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka Podyplomowego Studium Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Kompetencjami SGH, kursu I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Szkoły Trenerów Biznesu INTRA oraz Kursu Retoryki Praktycznej i Krytyki IBL PAN. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji związanych z planowaniem przyszłości zawodowej, analizą rynku pracy oraz wspieraniem w skutecznym poszukiwaniu pracy. Licencjonowana trenerka programu z dziedziny planowania kariery SPADOCHRON. Zrealizowała program studiów psychologicznych (Uniwersytet SWPS). Certyfikowana konsultantka firmy Advisio w zakresie systemu diagnostycznego Insightful Profiler (iP121). Absolwentka Studium Zawodowego Coacha  oraz Studium Coachingu Grupowego i Zespołowego Pracowni NOVO.

W Biurze Karier prowadzi konsultacje zawodowe, szkolenia dotyczące planowania kariery, rynku pracy oraz rozwoju umiejętności psychospołecznych. Dla studentów będących na dwóch ostatnich latach oferuje „Doradztwo w karierze” w ramach projektu WUM AID. Doradca kariery z ponad 10-letnim doświadczeniem. Realizowała wiele projektów i wydarzeń związanych z medycznym rynkiem pracy. Posiada doświadczenia zawodowe z różnych branż i sektorów. Była kierownikiem projektu „PRAXIS – wzrost kompetencji studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kluczem do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy” (2015).

Kontakt: katarzyna.nowak@wum.edu.pl

Jakub Sokolnicki

Jakub Sokolnicki

Kierownik Biura Karier  │ Socjolog - badacz
Koordynator uczelnianego systemu badania losów zawodowych absolwentów.

więcej

 

Absolwent Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz doktorant na Wydziale Pedagogicznym UW. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego  oraz Doradztwa Zawodowego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Współtwórca Biura Karier. Propagator idei doradztwa kariery na uczelniach medycznych oraz budowania relacji między pracodawcami a środowiskiem akademickim.

Przez wiele lat związany ze Stowarzyszeniem na Rzecz Akademickich Biur Karier, a obecnie przedstawiciel uczelni mazowieckich w Komisji ds. ABK przy KRASP. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów z obszaru planowania kariery, employer brandingu, a także wizyt studyjnych w zagranicznych ośrodkach akademickich oraz centrach rozwoju i kariery.

Stypendysta Fundacji Wyszechradzkiej w National Cheng Kung University na Tajwanie w zakresie studiów porównawczych systemów badań aktywności zawodowej absolwentów szkół wyższych.

Kontakt: jakub.sokolnicki@wum.edu.pl