Praca dla studentów medycyny na 5 i 6 roku!

Grupa LUX MED zaprasza studentów medycyny 5 i 6 roku. Proponujemy pracę gabinecie zabiegowym polegającą na wsparciu personelu medycznego podczas udzielania świadczeń zdrowotnych pacjentom.

Twoje zadania:

• kodowanie badań laboratoryjnych;
  • czynności administracyjne (tworzenie zleceń do laboratorium, kontrolowanie terminowości otrzymywania wyników badań z laboratorium)
  • obsługa pacjenta (udzielanie informacji o czasie realizacji poszczególnych badań, koordynowanie kolejką osób oczekujących do gabinetu zabiegowego).

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • elastyczny czas planowania harmonogramu pracy (bez problemu pogodzisz studiowanie i pracę w jednym z naszych Centrów Medycznych);
  • współpraca w warunkach ambulatoryjnych z profesjonalistami z branży medycznej już pod koniec studiów na wydziale lekarskim lub lekarsko-dentystycznym;
  • benefity pozapłacowe: abonament medyczny; karta sportowa; ubezpieczenie na życie; work-life balance;
  • komfortowe warunki pracy – wygodny gabinet w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego.

Oczekujemy:

• studenci ostatnich lat medycyny (5- oraz 6 rok studiów);
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • doświadczenie w pracy z klientem / pacjentem będzie dodatkowym atutem;
  • skrupulatność, dokładność, zdolność szybkiego uczenia się;
  • znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut.

Szczegółowe informacje i aplikacja na stanowisko  https://tiny.pl/9fg9k