Asystentka / Asystent w Dziale Administracji

Ogłoszenie numer: 317/10

SciencePharma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

Miasto/kraj: Warszawa
Forma współpracy: umowa zlecenie
Typ współpracy: praca stała
Wymiar czasu pracy: Cały etat
Liczba poszukiwanych osób: 1

Opis i adres organizacji:
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą prywatną działającą na rynku farmaceutycznym od 2004 roku.
Naszą mocną stroną jest znajomość wymagań prawnych, wytycznych, procedur oraz oczekiwań agencji rejestracyjnych co do zakresu i jakości dokumentacji rejestracyjnej, a także bogate doświadczenie zdobyte dzięki realizacji każdego rodzaju projektów rejestracyjnych na rzecz wielu firm farmaceutycznych.
Dodatkowo realizujemy projekty rozwoju leków od etapu koncepcji aż do wdrożenia, uwzględniając etap wczesnego rozwoju fizykochemicznego, aż po badania niekliniczne i kliniczne.

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa organizacja pracy sekretariatu
• Obsługa połączeń telefonicznych i poczty firmowej
• Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
• Zarządzanie kalendarzem spotkań
• Realizacja zamówień biurowych
• Organizacja, obsługa spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych
• Dbanie o wizerunek firmy i wygląd sekretariatu
• Przedstawianie i realizacja własnych projektów

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe (może być w trakcie nauki)
• Dobra znajomość programów MS Office
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. na poziomie B2)
• Kreatywność i inicjatywa w realizacji obowiązków
• Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami
• Zaangażowanie i sumienność w pracy
• Prawo jazdy kat. B mile widziane

Kierunek studiów:
dowolny

Oferowane warunki zatrudnienia:
• Możliwość nawiązania współpracy na dłuży czas
• Praca z młodym i pomocnym zespołem
• Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
• Praca w trybie stacjonarnym
• Atrakcyjna lokalizacja – z dala od zagłębia biurowego
• Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów
• Samodzielne realizowanie różnorodnych zadań (również wykorzystując dodatkowe umiejętności i zainteresowania)

Sposób zgłoszenia:
Jeśli podoba Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
Zapraszamy do aplikowania przez link rekrutacyjny.

Link rekrutacyjny: http://bityl.pl/FBf3W
Termin nadsyłania zgłoszeń: pt., 12/11/2021