Kontraktor/Kontraktorka

Ogłoszenie numer: 318/10

AstraZeneca

Miasto/kraj: Warszawa
Forma współpracy: umowa zlecenie
Typ współpracy: praca tymczasowa
Wymiar czasu pracy: od 5 do 7h/dzienie
Liczba poszukiwanych osób: 4

Opis i adres organizacji:
AstraZeneca to innowacyjna firma farmaceutyczna, znajdująca się w czołówce największych firm tego sektora na świecie. Z myślą o pacjentach opracowujemy i wytwarzamy nowoczesne leki pomagające zwalczać choroby, które stanowią największe wyzwania współczesnej medycyny.

Zakres obowiązków:
Praca z zespole VCV Global Directory:
- Zakładanie i aktualizacja rekordów dla Personelu i Organizacji
- Współpraca z zespołem Data Stewards i użytkownikami końcowymi systemu VCV
- Zapewnianie wysokiej jakości wprowadzanych danych
- Obsługa systemów: VCV, Mailbox, SNOW ticketing solution, BOX, MDM system

Wymagania:
-Zdolności komunikacyjne;
-dobra organizacja pracy,
-zaangażowanie,
-chęć do nauki;
-chęć do pracy w międzynarodowym środowisku;
- umiejętność pogodzenia kilku zadań i terminowego wykonywania pracy;
- dbałość o szczegóły
- dokładność,
- umiejetność wychwytywania błędów

Kierunek studiów:
dowolny

Oferowane warunki zatrudnienia:
-narzędzie do pracy laptop
-umowę zlecenie na 6 miesiecy z możliwością przedłużenia
-elastyczny czas pracy
-mozliwość pracy zdalnej
-szkolenia w obszarze Badań Klinicznych i nie tylko
-mentoring
-możliwość pracy z miedzynarodowym środowisku
-zdobycie doświadczenia oraz cennej wiedzy na temat prowadzenia badań klinicznych
-udział w spotkaniach z zespołami Badaniowymi

Sposób zgłoszenia:
CV na adres staze.rekrutacje@astrazeneca.com
Link rekrutacyjny:
Termin nadsyłania zgłoszeń: pon., 25/10/2021