Badacz - lekarz

Ogłoszenie numer: 320/10

Somed CR

Miasto/kraj: Warszawa
Forma współpracy: umowa zlecenie
własna działalność gospodarcza
Typ współpracy: praca stała
Wymiar czasu pracy: do ustalenia
Liczba poszukiwanych osób: 4

Opis i adres organizacji:
Somed CR to centrum medyczne zajmujące się prowadzeniem badań klinicznych z różnych dziedzin medycyny m.in. osteoporoza, zwyrodnienia, choroba Alzheimera, migrena, depresja. Mieścimy się na ul. Elbląskiej 14 w Warszawie.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie pacjenta w ramach badań klinicznych, uzupełnianie dokumentacji medycznej związanej z badaniami klinicznymi, współpraca z Głównym Badaczem i Koordynatorem badań klinicznych

Wymagania:
prawo wykonywania zawodu lekarza
Kierunek studiów:
lekarski

Oferowane warunki zatrudnienia:
Do uzgodnienia
Sposób zgłoszenia:
Zgłoszenia można składać poprzez e- mail lub telefonicznie.
Osoba prowadząca rekrutację: Joanna Borkowska 508 935 954, joanna.borkowska@somed.pl

Link rekrutacyjny:
Termin nadsyłania zgłoszeń: wt., 30/11/2021