Pomoc laboratoryjna/ techniczka/technik laboratoryjna/-y

Ogłoszenie numer: 10/1

Human Biome Institute

Miasto/kraj: Warszawa
Forma współpracy: umowa o pracę
Typ współpracy: praca stała
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Liczba poszukiwanych osób: 1

Opis i adres organizacji:
HUMAN BIOME INSTITUTE Sp. z o. o.
ul. Starodworska 1
80-137 Gdańsk
Laboratorium
ul. Działkowa 85, hala B
02-234 Warszawa

Human Biome Institute to ośrodek badawczo-rozwojowy zajmujący się badaniem mikrobiomu ludzkiego oraz przetwarzaniem produktów mikrobioty jelitowej.
Ośrodek stanowi innowacyjną jednostkę, skoncentrowaną na ratowaniu zdrowia i życia poprzez zastosowanie transplantacji mikrobioty jelitowej.

Zakres obowiązków:
• Wytwarzanie, po uprzednim szkoleniu, preparatów mikrobioty jelitowej (FMT)
• Rejestracja, przyjmowanie, archiwizacja materiału biologicznego dostarczonego do laboratorium HBI
• Nadzór i przygotowanie sprzętu laboratoryjnego i materiałów używanych w produkcji i kontroli procesu wytwarzania
• Przygotowywanie preparatów FMT do wysyłki: pakowanie, etykietowanie, wydawanie kurierowi
• Wykonywanie badań z zakresu kontroli jakości materiału i dawców
• Wypełnianie dokumentacji dotyczącej obróbki materiału, wyników badań dawców i obsługi aparatów, zwalniania i dystrybucji produktów – praca w systemie zapewnienia jakości

Wymagania:
• Wykształcenie biologiczne (analityka medyczna, biologia, biotechnologia, farmacja i pokrewne)
• Doświadczenie w pracy w laboratorium, umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem laboratoryjnym
• Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

Kierunek studiów:
  • analityka medyczna
  • farmacja
  • dowolny medyczny

Oferowane warunki zatrudnienia:
• Stabilna praca od poniedziałku do piątku
• Umowa o pracę lub jakakolwiek forma preferowana przez pracownika

Sposób zgłoszenia:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: barbara.kaczmarczyk@human-biome.com

Termin nadsyłania zgłoszeń: sob., 12/02/2022