Rejestrator/ka medyczny/a

Ogłoszenie numer: 14/1

Centrum Medyczne Unicare Wilanów

Miasto/kraj: Warszawa
Forma współpracy: umowa zlecenie
Typ współpracy: praca stała
Wymiar czasu pracy: min. 3 zmiany w tygodniu (około pół etatu lub więcej, do uzgodnienia)
Liczba poszukiwanych osób: 1

Opis i adres organizacji:
Centrum Medyczne Unicare Wilanów (Miasteczko Wilanów), placówka o charakterze ginekologiczno-położniczym zatrudni REJESTRATORKĘ/REJESTRATORA

Zakres obowiązków:
Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna m.in.
-za rejestrację i rozliczanie pacjentek,
- potwierdzanie terminów wizyt,
-optymalizację grafików,
-współpracę z lekarzami i położnymi,
-drobne prace administracyjne

Wymagania:
- dobra znajomość obsługi komputera
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- zorientowanie na klienta, wysoka kultura osobista
- skrupulatność i cierpliwość
- chęć do pracy

Nie wymagamy doświadczenia. Mile widziani studenci/studentki studiów zaocznych lub dziennych, z dotychczasowych doświadczeń wiemy, że udaje się pogodzić grafik studiów na WUM z pracą w Unicare.

Kierunek studiów:
  • dowolny medyczny
  • dowolny

Oferowane warunki zatrudnienia:
Praca w trybie zmianowym pn. - pt. 8-15/16 lub 15/16-22, sob. 8-15/16
(ilość zmian do uzgodnienia)

Poszukujemy osób dyspozycyjnych godzinowo na minimum pół etatu lub więcej

Umowa zlecenie,
24 zł brutto/godzina (okres próbny 1 miesiąc - 20 zł brutto/godzina). Dla studentów do 26 roku życia brutto=netto (na rękę)

Sposób zgłoszenia:
CV proszę przesyłać na adres: biuro@unicare.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami

Termin nadsyłania zgłoszeń: pon., 31/01/2022