Koordynator ds. Dawców i Biorców

Ogłoszenie numer: 15/1

Human Biome Institute

Miasto/kraj: Warszawa
Forma współpracy: umowa o pracę
Typ współpracy: praca stała
Wymiar czasu pracy: 1 etat
Liczba poszukiwanych osób: 1

Opis i adres organizacji:
Instytut zajmujący się wytwarzaniem preparatów mikrobioty jelitowej. Biuro Human Biome Institute, ul. Działkowa 85, Warszawa

Zakres obowiązków:
• Koordynowanie procesu kwalifikacji dawców, w tym nadzorowanie procedur, wizyt, wyników badań, umów, zgód, rejestru oraz szkoleń.
• Nadzorowanie aktualności procesu kwalifikacji dawców oraz wymogów dotyczących przygotowania, pobierania oraz transportu materiału od dawców.
• Gromadzenie oraz sprawdzanie kompletności wymaganej dokumentacji.
• Stały kontakt telefoniczny i/lub mailowy z dawcami.
• Prowadzenie rejestru biorców oraz podmiotów/lekarzy podających produkt.
• Pozyskiwanie informacji zwrotnej oraz dokumentacji od biorców.
• Koordynowanie procesów przesyłania próbek przez biorców oraz współpracy z firmami kurierskimi.
• Współpraca z działem sprzedaży oraz laboratorium Human Biome Institute.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (min. licencjat) kierunków uczelni medycznych.
• Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.
• Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem/klientem oraz w pracy biurowej.
• Wysoka kultura osobista

Kierunek studiów:
  • analityka medyczna
  • dietetyka
  • elektroradiologia
  • farmacja
  • lekarski
  • zdrowie publiczne
  • dowolny medyczny

Oferowane warunki zatrudnienia:
• Praca w nowoczesnym biurze prowadzącym ambitne projekty z zakresu badań i produkcji preparatów do przeszczepu mikrobioty jelitowej.
• Młody zespół nastawiony na rozwój i stałe doskonalenie wytwarzanego produktu.
• Współpraca z najlepszymi placówkami medycznymi w Polsce.
• Możliwość rozwoju oraz zdobywania unikalnej wiedzy i doświadczenia.
• Stabilna pracę od poniedziałku do piątku.
• Umowa o pracę lub jakąkolwiek formę preferowaną przez pracownika.

Sposób zgłoszenia:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i ewentualnie listu motywacyjnego na adres mailowy: aleksandra.slawinska@human-biome.com

Prosimy o dopisanie i dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Instytut zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Termin nadsyłania zgłoszeń: pon., 31/01/2022