Kontraktor w Dziale Site Managamenet & Monitoring

Ogłoszenie numer: 17/1

AstraZeneca Pharma Poland

Miasto/kraj: Warszawa
Forma współpracy: umowa zlecenie
Typ współpracy: praca tymczasowa
Wymiar czasu pracy: Dyspozycyjność w wymiarze 4-5 dni w tygodniu po 6-7h
Liczba poszukiwanych osób: 1

Opis i adres organizacji:
AstraZeneca to jedna z największych firm biofarmaceutycznych na świecie, która dostarcza nowoczesne leki na najpoważniejsze choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny. W Polsce firma jest obecna od ponad 30 lat. W 1991 r. powołano polskie przedstawicielstwo firmy Astra, które w 1998 r. zmieniło nazwę na Astra Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o. Po konsolidacji firmy z Zeneca Polska Sp. z o.o. została utworzona, po dziś dzień obowiązująca, spółka działająca pod nazwą AstraZeneca Pharma Poland.

Firma od początku swojego istnienia nieustannie kładzie nacisk na rozwój. Kluczowe znaczenie ma działalność badawczo-rozwojowa, ponieważ badania kliniczne są istotnym filarem innowacyjności AstraZeneca. W 2011 r. firma utworzyła w Warszawie globalne Centrum Operacyjne Badań Klinicznych jako pierwsze w tej części Europy i obecnie jedno z sześciu centrów R&D na świecie.

Postęp naukowy i technologiczny firmy nie byłby możliwy bez współpracy ze stroną publiczną, środowiskami akademickimi, organizacjami pożytku publicznego, stowarzyszeniami pacjentów, start -upami i innymi partnerami. AstraZeneca w trosce o zdrowie pacjentów realizuje liczne programy edukacyjne na temat profilaktyki, dostępnych metod terapii i poprawy jakości życia podczas leczenia.

Zakres obowiązków:
- Pomoc administracyjna Administratorom badania w zespole płatności (wysyłanie maili do Badaczy, opisywanie faktur i rachunków wystawianych przez Badaczy/Ośrodki, przepisywanie cennika wizyt z umowy do pliku excel, pomoc administracyjna)
- Praca z systemem Veeva (przeglądanie, wyszukiwanie dokumentów w systemie)

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego (poziom podstawowy, komunikatywny)
- Znajomość pakietu MS office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych (jako dodatkowy atut)
- Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
-Dokładność, umiejętność priorytetowania powierzonych zadań
- Komunikatywność
- Zdolności komunikacyjne;
- dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie,
- chęć do nauki;
- chęć do pracy w międzynarodowym środowisku;

Kierunek studiów:
dowolny

Oferowane warunki zatrudnienia:
-narzędzie do pracy laptop
-umowę zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
-elastyczny czas pracy
-szkolenia w wyżej wymienionych obszarach
-praca zdalna
-mentoring
-możliwość pracy z międzynarodowym środowisku
-zdobycie doświadczenia oraz cennej wiedzy na temat prowadzenia badań klinicznych

Sposób zgłoszenia:
staze.rekrutacje@astrazeneca.com

Termin nadsyłania zgłoszeń: pon., 17/01/2022